Отзыв №1157

Предыдущий

Следующий

Внимание!
Отзыв опубликован только на языке оригинала!

Иванна, США

Отзыв от 27.04.2018

О какой контрольной встречи Вы хотите составить отзыв?
Вторая контрольная встреча (по истечении плюс шести месяцев – в сумме 9 месяцев).
Во время контрольного срока, удалось ли Вам самостоятельно справиться со всеми жизнеными вызовами и рецедивами, которые могли возникнуть в это время? (Если рецидивов не было, напишите что рецидивов небыло)
Микола Володимирович людина від Бога. Він мене відпустив на лодці в море з потужними знаннями і розумінням, які я прикладала на протязі шести місяців. Завдяки високому рівні компетентності, а также людності – коректної терапії, знань і навиків яких я набрала від курсів Доктора Вишинського, я стала сама собі терапевтом.
Я практично сама справлялася зі всіма моментами – знаючи і розуміючи яку техніку пристосовувати в любій для мене скрутній ситуації. Були два рідкісні моменти коли я зверталась до Миколи Володимировича і він плавно направляв мене на правільний шлях; після чого я впевнено і твердо йшла по житті прямо, сама.
Как Вы оцениваете эфективность терапии разработанной и проводимой Доктором Николаем Вышинским и эфективность знаний, полученых от него, во время прохождения его курсов? (Дайте развернутый ответ):
Я надзвичайно щаслива, рада, вдячна Богу, всесвіту що я знайшла Миколу Володимировича і повністю довірилась його терапії. Я зрозуміла що ефективність терапії залежить від високої компетентності людини визначити індивідуально-коректну терапію, надзвичайній відданості, терпінні і палучого бажання дійсно довести людину до позитивного результату. Таких одночасно компетентних і душевно віданнях свому ремеслу, добрих людей як Доктор Вишинський я не зустрічала і я вже все обійшла на той час в дуже критичному стані. Я обійшла не мало психологів, психіатрів, спеціалістів. Ситуація дійсно була не проста; і якщо на мене всі супер-пупер спеціалісти опускали руки, не знаючи що робити піднімали плечі і радили пити лякаючих для моїх близьких препаратів які не забирали корінь проблеми, то ефективність терапії і знань які дав мені Доктор Вишинський забрала коріння моїх проблем. Я потратила не малу суму в пошуках того, що на мій дуже критичний в той час стан здавалося пошуку чуда. Микола Володимирович реалізував можливість вірити і навчив як творити чудо – надзвичайного покращення стану без припаратів, без втрати часу, в себе в дома через комп’ютер. Терапія довела мене до повноцінного полегшення. Я не випила ні одної пігулки! Я знайшла коректний вихід з лабіринту своїх проблем. Сьогодні я повноцінно живу і дивлюся на життя. Я згадую свій стан як якись страшний сон і я рухаюсь повноцінно вперед, впевнено знаючи що і коли пристосовувати без ніяких обмежень на моє життя. Техніки і знання які я одержала це моя внутрішня, доказана, ефективна зброя справлятися з кожноденним внутрішнім життям. Якщо вам пощастило знайти людину і він визначив що може вам допомогти, рахуйте що наново народились на світ, довіритесь і максимально прикладіть зусиль.
После заполнения этой формы вам перезвонят для того, чтобы подтвердить ваше намерение пройти предварительную бесплатную консультацию.
  1. (введите действительный email)
  2. (обязательно)
 

Внимание! Все отзывы на этом сайте подлинные. Каждый отзыв, оставленный на этом сайте написан реальным человеком проходившим курс в нашей Онлайн-школе. При необходимости и по согласию человека оставившего этот отзыв, вы можете получить у нас его контакты и пообщавшись с ним, убедиться в том что, он действительно проходил этот курс, и он действительно оставил этот отзыв. Мы предоставляем такую возможность каждому, для того чтобы раз и навсегда прекратить любые спекуляции по этому поводу.