Отзыв №1082

Предыдущий

Следующий

Внимание!
Отзыв опубликован только на языке оригинала!

Общий отзыв об учебно-лечебном курсе

«Как САМОСТОЯТЕЛЬНО избавиться от

вегето-сосудистой дистонии НАВСЕГДА:

без больниц, таблеток и врачей,

в домашних условиях»

 

Меня зовут Светлана.

Я живу в Украине.

Я проходила курс с 18.11.2017

До прохождения курса у меня было такое состояние:

У липні місяці цього року я перестала приймати психотропні ліки, які приймала більше року. У серпні змогла влаштуватися на роботу. вживала заспокійливі ліки. внаслідок сильної неврастенії і нападів панічних атак розвинулися іпохорндрія і агарофобія.

После прохождения курса я добилась таких результатов:

Після проходження курсу я подивилася на недуги, які вразили мене і страхи зовсім іншими очима. Почала виконувати вправи і самомасаж для голови і лиця. Стала легко засипати і міцно спати. Травлення і випорожнення налагодилися без послаблюючих і клізм. Тахікардія припинилася. Я не могла знаходитися там, де грала музика і співали. В такій обстановці на фоні сильного стресу у мене трапився гіпертоничний криз. Після цього у мене від музики став підвищуватися тиск, пекельні головні болі. Я уникала таких місць і боялася їх. Тепер я, озброївшись знаннями, двічі пішла в ці місця. І що ви думаєте? Було пречудово. Майже як і раніше. Музика, співи — і відсутність головної болі. Просто невіриться. Це здорово !!!!! Слава Богу Небесному, що відкрив лікарю Вишинському таємниці організму людини для уздоровленя недужих.
Мої проблеми головним чином від подавлення емоцій. Я не вмію правильно проявляти емоції. і вони мене виснажили. Хотілося б навчитися цьому. щоб знову не наступати на ті ж самі граблі.

Я рекомендую пройти этот курс, потому что:

Тому що він дієвий.

Слова личной благодарности:

Дякую лікаря Вишинського і його команду за створення такого чудового оздоровчого курсу. Хай Господь Ісус Христос благословляє Вас, Микола Володимирович і Вашу родину. Здоровя всім.

За время прохождения курса возникали ли у Вас ситуации, когда в рабочие дни или рабочее время Вам не было предоставлена техническая или разъяснительная помощь, или к никому невозможно было дозвониться, или Вы не получили, в случаи необходимости, консультации у Доктора Николая Вышинского? 

Все було добре

Знаете ли вы о возможности бесплатно консультироваться, после окончания прохождения курса, еще на протяжении года времени, у доктора Вышинского и важно и нужно ли это вам?

Знаю. Хочу скористатися такою можливістю.


Вы можете записаться ко мне на предварительную консультацию по телефону, заполнив для этого ниже приведенную форму:

После заполнения этой формы вам перезвонят для того, чтобы подтвердить ваше намерение пройти предварительную бесплатную консультацию.
  1. (введите действительный email)
  2. (обязательно)